به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت،  اعضاء شورای اسلامی شهر با رئیس  و معاونین دانشگاه آزاد واحد مرودشت دیدار و گفتگو کردند.  

این دیدار در راستای تعامل دوسویه بین دانشگاه و مدیریت شهری صورت پذیرفت.

مهندس مردانی رییس شورای اسلامی شهر مرودشت در این دیدار بیان داشت:دانشگاه آزاد واحد مرودشت دارای ظرفیت های بسیاری است که می تواند در پروژه های عمرانی و آبادانی شهر کمکهای شایانی  به مجموعه شهرداری و شورای شهر نماید.

وی در  ادامه خاطر نشان کرد:استفاده از اساتید و دانشجویان در کمیسیون های تخصصی شورای شهر یکی از اولویت های مجموعه شورای اسلامی شهر می باشد.

رییس شورای اسلامی شهر مرودشت همچنین خواستار راه اندازی مقاطع دکتری در رشته های عمران و مدیریت شهری  و شهرسازی  شد.

دکتر زارع رئیس دانشگاه آزاد واحد مرودشت ضمن خوش آمد گویی به حاضرین،  و ابراز خرسندی از انتخاب آقای میثم حیدری از کارمندان این واحد دانشگاهی بعنوان یکی از اعضای شورای شهر و از جوانی و جهادی بودن اعضای این شورا گفت:" دانشگاه می تواند به عنوان مرکزپرورش تخصصهای حوزه مدیریت شهری به شورای شهر کمک کند تا به اهدافی که مد نظر شورا بوده دست پیدا کند".

دکتر زارع شورا را بازوی اجرایی و اساتید دانشگاه را بازوی علمی شهر مرودشت برشمرد و خواستار همدلی، هم افزایی و همکاری های دو جانبه شد تا باعث پیشبرد اهداف کلان این شهر گردد.

در ادامه دیگر  اعضاء شورای اسلامی شهر مرودشت به بیان دیدگاه، نظرات و پیشنهادات خود در زمینه بهبود وضعیت شهری پرداختند.

ادامه مطلب... 

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت درتاریخ15خرداد 1400 ساعت15:02 دقیقه گزارش آتش سوزی یک دستگاه خودروپراید ،پس از تماس شهروندان با سامانه 125 ، به ایستگاه 1 اعلام شد

ادامه مطلب...

 

شهردار مرودشت: نمادسازی برای میدان ملل در محور ورودی تخت‌جمشید به دلیل اهمیت ویژه‌ای که در صنعت گردشگری دارد، با انتشار فراخوان عمومی محدود از معماران برجسته، طراحی و اجرا خواهد شد.

ادامه مطلب...

 

چگونه نهال رایگان دریافت کنیم؟

 

در آستانه روز درختکاری

 

? شهروندان با مراجعه به اپلیکیشن مرودشت من و ثبت درخواست خود می توانند از بین نهال های کاج-سرو خمره ای-افرا-زبان گنجشک-چنار-گل رز-رزماری-برگ نو نهال مورد نظر خود را انتخاب و دریافت کنند.

? برای دریافت نرم افزار  اپلیکیشن مرودشت من به لینک زیر مراجعه کنید:

137.marvdasht.ir/marvdasht_v5.apk

 

روابط عمومی شهرداری مرودشت

 

سازمان آتش نشانی