ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت  نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر مرودشت به ریاست مهندس زارعی نژاد و  با حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مرودشت درساختمان شورای اسلامی شهر برگزار شد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت: اولین جلسه شورای اسلامی شهر مرودشت پس از انتخاب شهردار در مورخ۱۵ مهرماه برگزار شد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت چهل و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مرودشت با حضور مهندس نعمتی ریاست شورای اسلامی استان فارس برگزار شد . 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت  چهل و سومین جلسه شورای اسلامی شهر مرودشت در سال ۹۵ با حضور اعضا و شهردار مرودشت در محل ساختمان شورای اسلامی شهر برگزار شد .

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت مهندس نادر امیدوار رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت از کاهش عوارض پسماند شهر مرودشت خبر داد و افزود:منظور اصلاح قیمت و شفاف سازی وعادلانه کردن روش محاسبه بهای هزینه مدیریت پسماند در بخش خانگی و غیرخانگی و تامین هزینه‌های مدیریت پسماند شهرداری و شورای اسلامی شهر با بررسی انجام شده اصلاح گردید.

وی در ادامه افزود :با توجه به مشکلات عدیده پیش آمده در این رابطه با بازاریان محترم طی چندین جلسه با هیات رئیسه اصناف و بررسی و در نظر گرفتن شرایط اختصادی شهروندان و با توجه به سیاستهای عمومی دولت اصلاح وکاهش مصوبه قبل شورای اسلامی شهر در دستور کار شورا قرار گرفت و نهایتا با نظر مساعد کلیه اعضای محترم شورای اسلامی شهر وشهردار محترم مرودشت مورد موافقت قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر در پایان افزود: حداقل این عوارض 80 تومان و حداکثر آن 250 هزار تومان در نظر گرفته شد و به استثنای رستوران ها و مراکز تولید کننده های پر زباله که به صورت قراردادی لحاظ می گردد.

و در صورتیکه مبالغ عوارض پسماند قبلی حداقل آن 250 هزار تومان و حداکثر یک میلیون تومان پیش بینی شده بود.

سازمان آتش نشانی